opencart n11 api modülü

opencart n11.com api modülü

opencart n11 api modülü

opencart n11.com api modülü kurulumu

Mir N11 Entegrasyon, Opencart E-ticaret sitenizin yönetim panelinden n11 mağazanızı kontrol edebileceğiniz bir pazaryeri api entegrasyonudur.
Mir N11 Entegrasyon ile;

 • Mağazanızda bulunan ürünlerinizi kolayca n11 mağanıza gönderebilir, stok ve fiyat güncellemelerini anında ve kolayca yapabilirsiniz.
 • N11 mağazanızdan aldığınız siparişleri, onaylar, kargolar ve dilerseniz iptal edebilirsiniz.
 • N11 müşterilerinin, ürünleriniz hakkında soruduğu soruları görebilir ve cevaplayabilirsiniz.
 • Cron job ile saatlik, günlük yada haftalık otomatik stok ve fiyat güncellemesi yapabilirsiniz.
 • Opencart yada n11 mağazanızdan ürün satıldığında ürünün stoğu otomatik olarak her iki mağazada eşitlenmektedir.
 • GENEL AYARLAR;

  Ayarlar Sayfasına giderek N11 Entegasyonu için gerekli standart ayarları gerçekleştiriyoruz. N11 mağazanıza ait api key ve secret bilgilerini ilgili alanlara giriyoruz.

  Teslimat Şablonu: Ürünlerin n11 mağazanıza gönderilirken hangi teslimat şablonunu kullanacağını belirtir. Eğer marka yada ürüne yönelik şablon belirlenmemişse burada belirlediğiniz teslimat şablonu esas alınır.

  Hazırlık Süresi: Ürünün N11 de satıldığı andan itibaren kaç gün içerisinde kargoya verileceğini belirtir. Hazırlık Süresini Ürüne ve markaya özel olarakta ayarlayabilirsiniz.

  Kargo Fiyatı: Eğer ürün fiyatına ekstra kargo ücreti ekleyip kargo dahil satış yapacaksınız, eklemek istediğiniz standart bir kargo ücreti girebilirsiniz.

  Ürün Özellikleri: Bilindiği üzere N11 kategorilerine özel zorunlu ve seçimli ürün özellikleri bulunmaktadır, bu özelliklerden isterseniz tüm özelliklere veri girebilirsiniz, yada sadece zorunlu özellikleri seçerek sadece zorunlu alanlara veri girebilirsiniz.

  Ürün Seçenekleri: Varyasyonlu ürünleriniz varsa bu ürünleri varyasyonları ile yada varyasyonsuz olarak göndermenizi sağlar.

  Marj Şemaları: Ürünleri N11 mağazanıza gönderirken 2 türlü oran belirleyebilirsiniz.

  1. Sabit Oran: Tüm ürünlere % x artış yada %y iskonto yapabilmenizi sağlar. Örneğin tüm ürünleri % 10 fiyat artışı ile göndermek isterseniz alttaki Alana 110 girmeniz gerekir, ürünleri %10 iskontolu olarak göndermek isterseniz aynı alana 90 sayısını girmeniz gerekir, 0 yada 100 girildiğinde mağazanızdaki ürün fiyatı ile n11 gönderim yapılır.
  2. Aralıklı Oran: Belirli fiyat aralıklarına özel iskonto yada marj belirlenmesini sağlar. Örneğini 0-100 tl arası ürünlere %20 kar marjı eklenir.

  Cron Job Linkleri: Ürün Stoklarını belirlenen zamanlarda otomatik olarak güncellenmesini sağlayan linklerdir.

  ÜRÜN İŞLEMLERİ

  Opencart Mağanızda yer alan tüm ürünler bu bölümde listelenmektedir. Ürün işlemleri sayfasında Seçilen ürünleri toplu yada her ürün satırında bulunan switch ile tek tek n11 mağazanıza ekleyebilir, n11 mağazanıza önceden eklenmiş ürünlerin tamamını yada seçtiklerinizi silebilir, Fiyat ve stoklatını tek tıkla güncelleyebilirsiniz. Standart Opencart ürünler sayfasının benzeri olan ürün işlemleri sayfamızda N11 e özel, N11 Durumu, Satış Durumu, Hazırlık Süresi, Teslimat şablonu ve oran alanları bulunmaktadır.

  N11 Durumu: Ürüün N11 mağazanızda mevcut olup olmadığını belirtir. Ürün n11 mağazanızda yer alıyorsa , “VAR”, yer almıyorsa “YOK” olarak ayarlanır. Ürün durumunu kolayca değiştirebiliğimiz swtich ile tek tıkla ürünü n11 mağazamıza açabilir yada kolayca n11 mağazamızdan silebiliriz.

  Satış Durumu’da aynı N11 durumu gibi kullanıcı dostu bir switchten oluşmaktadır, n11 mağazanıda yer alan ürünün satış durumunu tek tıkla açık yada kapalı duruma getirmektedir.

  Hazırlık Süresi: dilerseniz ürüne özel bir hazırlık süresi belirleyebilirsiniz. Eğer Genel ayarlarda yada marka yada kategori ayarlarında teslimat süresi belirlediyseniz bu alan ürün gönderimi için zorunlu değildir.

  Teslimat Şablonu: Ürüne özel teslimat şablonu belirleyebileceğiniz alandır. Eğer Genel ayarlarda yada marka yada kategori ayarlarında teslimat şablonu belirlediyseniz bu alan ürün gönderimi için zorunlu değildir.

  Oran: Ürüne Özel iskonto yada fiyat artışı belirleyebileceğiniz alandır, Eğer Genel ayarlarda yada marka yada kategori ayarlarında Oran belirlediyseniz bu alan ürün gönderimi için zorunlu değildir.

  Eylem Sütununda yer alan iki butonlardan mavi renki ürün düzenleme butonu ile Opencart mağazanızdaki ürünü düzenleyebilirsiniz, kırmızı renkli buton ürünün n11 mağazanıza eklenirken o kategoriye özel zorunlu yada seçimli ürün özelliklerinizi ayarlamanızı sağlar.

  HIZLI ÜRÜN GÖNDERME

  Hızlı Ürün Gönderme sayfamızda seçtiğiniz kategori yada markaya ait tüm ürünleri hızlı bir şekilde n11 mağazanıza gönderebilirsiniz.Eğer mağazanızdaki kategori, n11 kategorisi ile eşleşmediyse önce doğru eşleştirmeyi yapmanız gerekmektedir. Eşleşme gerçekleştiğinde alt kısımda eşleşme bilgileri görünecektir.

  Şimdi Süzgeç butonuna tıklayarak ilgili kategori ve markaya bağlı tüm ürünleri listeleyebilirsiniz.Mağazanızdaki ürünler, dahil oldukları n11 kategorisine ait ürün özellikleri ile listelenir, dilerseniz her ürüne ayrı özellik belirleyebilir, yada “Seçilen ilk satırdaki ürün özelliklerini baz al” kutucuğunu işaretleyerek, ilk satırdaki ürün özellikleri ile tüm ürünleri n11 mağazanıza gönderebilirsiniz.

  KATEGORİ İŞLEMLERİ

  Başta kategori eşleştirme işlemlerini belirleyebildiğiniz kategori işlemleri sayfamızda , dilerseniz kategoriye özel kar , iskonto marjınıda ayarlayabilirsiniz, böylece bu kategori ait ürünlere belirlediğiniz kar ve iskonto marjı uygulanarak n11 Mağazanıza gönderilir, yada fiyat güncellemesi yapılabilir.

  N11 Api entegrasyonunun Diğer Özellikleri

  • Kolay Kategori Eşleştirme
  • Gelişmiş Ürün Yönetim sayfası
  • Otomatik ve Manuel Stok Güncelleme
  • Hızlı Ürün Ekleme ve silme
  • Ürün Filtreleme
  • Sipariş filtreleme
  • Gelen Siparişleri onaylama/reddetme
  • Gelen Siparişleri Kargolama, kargo takip numarası girme
  • Opencart mağazada ürün satıldığında, n11 mağazadaki aynı ürünün stok ve ürün seçeneklerini güncelleme
  • Ürün ile ilgili soruları görme, yanıtlama

  Kurulum tarafımızdan yapılacaktır, opencart n11 api entegrasyon domaininize lisanlı olarak şirfelenecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

opencart gold

365 Gün 7/24 Ücretsiz Destek

Tüm siparişlerde 1 yıl ücretsiz DESTEK!

Kredi Kartına Taksit

Kredi kartı'na 9 taksit imkanı

 • 549,00TL
 • KDV Hariç: 549,00TL

Etiketler: opencart n11.com api, opencart api modülü, opencart n11 api modülü, opencart n11 api entegrasyonu, opencart n11 api modülü kurulumu

Opencart n11.com Api Modülü %25 İndirimli Bugüne Özel Fiyat